загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні українці святкують День Незалежності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

День Незалежності - державне загальнонародне свято України, яке відзначається 24 серпня.

Про це повідомляє Укрінформ.

З нагоди 22-ї річниці Незалежності України в великих містах пройдуть традиційні урочисті заходи - покладання квітів до пам'ятників видатних українців, святкові концерти, ярмарки, фестивалі, виставки квітів, спортивні змагання тощо. У столиці святкування зазвичай відбувається на Хрещатику, Майдані Незалежності, Софійській площі та в Печерському ландшафтному парку.

Уперше День Незалежності України було відзначено 16 липня 1991 року - в пам'ять про те, що рік тому - 16 липня 1990 року - Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Тому згідно з постановою Верховної Ради України «Про День незалежності України» було змінено дату святкування Дня незалежності України. І, починаючи з 1992 року це свято відзначається щорічно.

До списку новин