загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені наблизились до телепортації

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідники з Інституту Нільса Бора в Копенгагені знайшли спосіб передавати інформацію і досягли того, що дані можуть зберігатись протягом тривалого часу.

В експерименті були задіяні дві скляні посудини з газом цезію. Ємності поміщали в контейнери, які знаходились під впливом магнітного поля. І хоча посудини не були сполучені одна з одною, дослідникам вдалось передати інформацію з однієї до іншої, йдеться на сайті Копенгагенського університету.

Газ в одному з контейнерів піддали лазерному опроміненню, яке впливало на електрони в атомах цезію. В результаті такого опромінення атоми вирівнювались — ставали або вгору, або вниз, що при передачі цифрових сигналів може означати 1 та 0 (як і в комп’ютерному кодуванні). Квантову інформацію з першої ємності вдалось передати до другої.

Експерименти з телепортації проходили успішно з 2006 року, але раніше передача була можлива тільки на дуже маленькі відстані. До того ж дані швидко стирались через те, що атоми цезію рухались та стикались один з одним та зі стінками контейнеру. Тепер вдалось вирішити таку проблему — скляні ємності з газом покрили з середини парафіном.

Поки що передавати інформацію вдавалось на невелику відстань — до 60 сантиметрів, або 2 футів.

«[Ми] могли б збільшити діапазон, якби мали простір. В принципі, ми могли б телепортувати інформацію, наприклад, на супутник», — говорить Юджин Ползік, автор дослідження з Інституту Нільса Бора в Копенгагені.

Науковці вважають, що їхнє відкриття — квантова телепортація інформації — стане першим кроком на шляху розробки квантових комп’ютерів, які будуть набагато потужнішими за існуючі, а також квантового зв’язку.

До списку новин