загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери та інваліди не будуть обкладатися податком на доходи до 150 тис.грн. від підприємницької діяльності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада України запропонувала звільнити від оподаткування доходів на суму до 150 тис. грн від підприємницької діяльності пенсіонерів за віком та інвалідів.

Про це йдеться в законопроекті № 3112 від 22 серпня 2013 р., передає офіційний веб-портал Верховної Ради.

Зокрема, звільнення від оподаткування можливе за певних умов. Так, підприємці повинні здійснювати виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках або проводити господарську діяльність з надання побутових послуг населенню. При цьому забороняється використовувати працю найманих осіб.

Оподаткування доходів буде здійснюватися у разі відхилення від зазначених правил, незважаючи на приналежність до групи пенсіонерів або інвалідів.

Як йдеться у пояснювальній записці, метою законопроекту є створення передумов для розвитку малого підприємства в середовищі малозабезпечених верств населення і стимулювання розвитку дрібного бізнесу, інформує finance.ua.

До списку новин