загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці повально мріють звільнитися з роботи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тільки 30% офісних працівників не мають намірів змінювати роботодавця найближчим часом. Решта розглядають варіанти і чекають спокусливих пропозицій від роботодавців. Про це свідчать результати дослідження, проведеного кадровим порталом hh.ua.

Основна причина “плинності кадрів” – низька заробітна плата. Як не крути, а матеріальна винагорода відіграє головну роль при працевлаштуванні. Унаслідок низької зарплати готові звільнитися 81% “білих комірців”. Оскільки 63% офісних співробітників не задоволені своєю зарплатою, то ситуація на українському ринку праці більш ніж тривожна.

Відсутність перспектив кар’єрного росту є другим за значимістю приводом змінити місце роботи. Хоча 58% опитаних не влаштовують перспективи просування по кар’єрних сходах, тільки 47% називають це причиною для звільнення.

Конфлікти з керівництвом також потрапляють до трійки лідерів серед всіх причин звільнень: непорозуміння з начальством можуть стати приводом, щоб написати заяву, для 38% офісних співробітників.

Крім цього, причиною для звільнення офісні співробітники називають атмосферу в колективі (28%), неофіційне працевлаштування (22%), відсутність свободи дій у прийнятті рішень (18%) і жорсткий графік роботи (15%).

“Білі комірці”, які поки ще тримаються за своє робоче місце, менше не задоволені зарплатою (40%) і перспективами просування по кар’єрних сходах (36%). У них більше можливостей саморозвитку і свободи в прийнятті рішень. А ще їм подобається атмосфера в колективі. Але кожен третій з них страждає через відсутність “оздоровчого пакета”.

Кожен четвертий офісний співробітник не визначився: звільнятися йому чи ні. За сприятливих умов ці працівники залишаться в компанії, але у випадку, якщо їм повністю перестане подобатися їхня робота, вони поповнять список претендентів, які активно шукають нове місце. На даний момент, за рівнем задоволеності роботою вони поступово наближаються до тих, що збираються звільнятися. 65% з них скаржаться на низьку зарплату, а 56% – на відсутність перспектив кар’єрного росту.

До списку новин