загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові пройде виставка ритуальних юдейських срібних предметів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відкриття виставки «До і після» відбудеться 29 серпня у малій виставковій залі Львівського музею історії релігії

На ній будуть представлені 11 ритуальних юдейських срібних предметів, які протягом останніх шести років відреставрував відомий в Україні ювелір, реставратор рідкісних монет і сакральних речей Олександр Павлюк.

В експозиції – корони та щити на Тору, ханукальні підсвічники, суботні канделябри, ритуальний келих, парохет, бсамім (скринька для пахощів). Ці та багато інших речей на початку 1970-х передав у музейні фонди Львівський історичний музей. Згодом колекцію доповнив скарб, знайдений в селі Журавному на Львівщині.

Увесь процес реставрації та дослідження відвідувачі зможуть простежити завдяки текстам і фотографіям, що супроводжують кожен експонат.

Виставка «До і після» триватиме два місяці.

До списку новин