загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Депутатів в комітетах найбільше цікавить бюджет, а найменше – пенсіонери

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 29 комітетів Верховоної Ради найпопулярнішим серед парламентарів є Комітет з питань бюджету, до якого увійшли 37 депутатів. А найменш популярним став Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

Про це йдеться в дослідженні мережі "Опора". Згідно з дослідженням, з 29 комітетів лише в одному комітеті збалансоване політичне представництво від опозиційних та провладних фракцій.

Найпопулярнішим серед парламентарів є Комітет з питань бюджету. До його складу увійшло 37 депутатів. Непопулярними серед народних обранців є Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій. До їхньої роботи долучилося по 7 депутатів. Проте відповідно до закону, до складу кожного з комітетів може входити не менше 9 і не більше 30 народних обранців.

Отже, виникає питання щодо доцільності та легітимності роботи таких комітетів у теперішньому форматі.

Партія регіонів та її союзники сформували більшість у 21 комітеті Верховної Ради, опозиція - лише у 7-ми.

За інформацією "Опори", три комітети незаконно приховують протоколи засідань: Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, Комітет з питань бюджету та Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВРУ.

Враховуючи кількість виступів депутатів у співвідношенні до розміру фракції, дослідження показало, що найбільш активною фракцією у комітетах є "Свобода", середній показник кожного члена якої - 40,38%. Найменш активною парламентською фракцією є Партії регіонів, на депутатів якої припадає 22,37% виступів. Активність позафракційних депутатів - 17,43%.

За перших півроку роботи парламенту найкращий показник відвідуваності засідань комітетів мають депутати фракції ВО "Свобода" – 91,3%; КПУ - 81,9%, ВО "Батьківщина" – 79,1%, Партії регіонів – 78,2%, "УДАР" – 76,4%, позафракційних – 69,8%.

6 депутатів Верховної Ради не відвідали жодного засідання комітету, до складу якого входять. Лідерами за кількістю пропусків засідань є позафракційні депутати Ігор Палиця, Павло Балога, Костянтин Жеваго, депутат фракції Партії регіонів Юрій Іванющенко, Віталій Ковальчук з партії "УДАР" та Петро Симоненко (КПУ).

До списку новин