загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд обділив пенсіонерку з Борисполя на 200 тисяч гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Правозахисники кажуть, що цей випадок може бути не поодиноким

Людська помилка чи свідомий обман? Держава заборгувала пенсіонерці з Борисполя 200 тисяч гривень. Недоплату помітили не відразу, а лише через 13 років. Саме стільки часу Ганні Прудкій не здійснювали перерахунок пенсійних виплат, і увесь цей час вона жила на мінімальну пенсію.

Натомість, у Пенсійному фонді кажуть - перерахунок проводили справно. У чиїх кишенях загубились гроші з’ясовувала Ксенія Веркалець.

Ганні Прудкій - 82 роки, вона вдова ветерана Великої Вітчизняної війни. Усе своє життя жінка працювала не покладаючи рук.

За її плечима двадцять сім років трудового стажу. До роботи взялась у повоєнне лихоліття. З десяти років вона підробляла в колгоспі. Останні майже тридцять років Ганна Прудка живе на саму пенсію.

За свою багаторічну тяжку працю жінка отримує від держави мінімальну пенсію. Та й тут на пенсіонерці зекономили. У жінки з’явилися підозри, що їй недоплачують надбавки. У Бориспільському управлінні Пенсійного фондустареньку ганяли за довідками, а потім взагалі прийняли за іншу пенсіонерку.

Після інциденту працівника управління Пенсійного фонду відправили у тривалу відпустку, а в самій установі почались проблеми з комп’ютерами. Нашу знімальну групу в держустанові запевнили - у базі даних Ганна Прудка в них одна і пенсіонерка справно отримує все зароблене.

Протягом 13 років жінці не перераховували пенсію. За підрахунками правозахисної організації, яка надає консультації пенсіонерам, Ганна Прудка має отримувати 2500 гривень пенсії. За 13 років жінці недоплатили 200 тисяч гривень.

Правозахисник Олег Бойко припускає, це не просто помилка працівників Пенсійного фонду, а хтось заробив на одинокій бабусі.

Правозахисник вважає, що випадок з Ганною Прудкою - не поодинокий. Схоже на те, що у Борисполі заблукали «мертві душі», які отримують кревні пенсіонерів. Скільки ще літніх людей обділили, правозахисники поки що не беруться рахувати. Наразі вони проводять перевірку всіх фактів.

До списку новин