загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дослідження виявило, що чоловіки і жінки читають з різних причин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чоловіки шукають в книгах інформацію, жінки - емоції. Але і ті і інші найчастіше бачать у читанні можливість відволіктися від повсякденного стресу.

Жінки бачать в читанні книг можливість пережити глибокі почуття, у той час як для чоловіків воно є засобом отримання корисної інформації. Такі результати репрезентативного опитування інституту громадської думки Research Now.

П'ять тисяч читачів у віці від 14 років були задіяні в дослідженні Research Now. Як зізналися три чверті респондентів жіночої статі, вони читають тому, що читання книг дозволяє поринути в інший світ. Серед опитаних чоловіків подібний відповідь дали лише трохи більше половини.

У той же час дві третини респондентів чоловічої статі, приступаючи до читання, прагнуть підвищити свій освітній рівень, або отримати нову інформацію. Серед жінок такі цілі переслідують трохи більше 50% опитаних.

Але все ж основна причина, що спонукає читати більшість людей, не залежить від статі. 68% взяли участь в опитуванні чоловіків і жінок найчастіше бачать у читанні можливість відволіктися від повсякденного стресу.

Опитування було проведено за замовленням Біржового союзу німецької книготоргівлі (Börsenverein des Deutschen Buchhandels) в рамках кампанії "Обережно, книга!"

До списку новин