загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Києві пройде Український тиждень мистецтв

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Центральному будинку художника 4 вересня  о 17:30 у відбудеться урочисте відкриття VІІІ Міжнародної виставки-конкурсу Український тиждень мистецтв (Ukrainian Art Week) сезону «Осінь 2013» під назвою   «Натхнення»

Виставку відкриють генеральний директор Українського тижня мистецтв Олена Ящук, заступник Голови Національної Спілки художників України, Заслужений художник України Петро Зикунов, Заслужений діяч мистецтв України, Директор Дирекції виставок Ігор Волощук.

Порадує відвідувачів і програма підготовлених безкоштовних майстер-класів. З 5 по 9 березня гостей виставки чекають захоплюючі заняття з живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва.Виставка проходить два рази на рік, починаючи з 2009 року, і включає широке представлення художників, графіків, скульпторів, фотографів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва та дизайнерів. Проект включений в Міжнародний консорціум художніх виставок і фестивалів, що координує і розвиває єдину мережу тижнів мистецтва (ArtWeek). Переможці конкурсу отримають унікальну можливість презентувати себе на інших міжнародних майданчиках даної мережі, що охоплює 13 країн світу.

Адреса:

Центральний будинок художника, м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), 1-5, ст. метро «Золоті ворота».

Години роботи:

Вхід на виставку в День відкриття — з 16.00 до 19.00

Щоденно впродовж виставки :з 11.00 до 18.30

Вхід вільний

До списку новин