загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер оголосив голодування через кума Ющенка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

76-річний мешканець столиці судиться з тенором Володимиром Гришком через те, що той двічі залив квартиру пенсіонера і не збирається за це платити.

Дідусь оголосив голодування, а Гришко запевняє, що він тут ні до чого.

За свідченнями дідуся, який після інфаркту ледве переставляє ноги та живе один, сусіди зверху заливали його двічі. Він викликав міліцію і скаржився у ЖЕК, але марно. Власників квартири він ніколи не бачив.

І лише у суді з’ясувалося, що сусід дідуся – славнозвісна оперна зірка Володимир Гришко.

Співак запевнив, що обурений інцидентом, та у тій квартирі не живе, а дізнався про все лише з судового листа.

До того ж, за словами Гришка, дідусь вже років 30 не робив ремонт у квартирі.

“Я запевняю, що вона (стеля) обавилася ще до того, як Гришко придбав це помешкання”, – з уїдливою посмішкою зазначив Володимир і додав, що пенсіонер просто хотів використати ім’я Гришка.

Головний аргумент захисту тенора – що комунікації будинку перебувають у незадовільному стані. У ЖЕКу свою провину теж заперечують.

За словами незалженого юриста, позивач, тобто пенсіонер, по суті виграв процес. У рішенні вказано, що залиття було. Але суд не присудив не доведений позивачем розмір матеріальної шкоди.

Пенсіонер оцінив шкоду у 7 тисяч гривень, але довести її не зміг через брак грошей на експертизу та адвоката. Тому відсудив лише моральні збитки – 500 гривень.

Гришко ж вважає себе заручників ріелторів, які чатують на дідову хату.

“Я б і хотів піти назустріч пенсіонеру, але я принципово цього робити, на превеликий жаль, не буду. Я думаю, що ця справа буде розбиратися у відповідних структурах і органах. Я на своє ім’я працював 30 років і нікому не дозволю так ганьбити і знущатися з імені Гришка”, – наголосив тенор.

До списку новин