загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Випускникам "Університету третього віку" Інтернет не страшний

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цими днями сертифікати про закінчення компютерних курсів отримали випускники факультету "Новітні інформаційні технології" "Університету третього віку", який діє у територіальному центрі соціального обслуговування виконкому Київської райради у Полтаві.

Університет "озброїв" своїх випускників знаннями низки компютерних програмам, зокрема Microsoft Word, та допоміг опанувати  основні навички роботи в ІнтернетіПогодьтесь, для сучасних бабусь та дідусів комп’ютерна грамотність є корисною, навіть, обов’язковою. "Третій вік" – не перепона для отримання нових знань. І ті, хто це розуміє, навіть на пенсії, активні й діяльні, здатні порозумітися з молодшим поколінням.

Вручення сертифікатів  випускникам відбулося в  актовій залі райвиконкому, де для студентів-випускників організували  культурно-розважальну програму з конкурсами та вікторинами.

Наталка МОСКАЛЕНКО

До списку новин