загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

10 переваг електронної книги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо ти не раз замислювалася над покупкою електронної книги, але постійно сумнівалася і відкладала «на потім» - тоді прийшов час здійснити бажання. Адже як би не доводили деякі літературофіли переваги паперових книг, все ж в еру цифрових технологій електронну читалку варто, як мінімум, спробувати, пише tochka.net.

Тож одна справа - це шурхіт і запах сторінок, інша - ціла бібліотека в одному компактному девайсі. Ми от воліємо вмістити 4 томи «Війни і миру» з епілогом в сумочку відразу, і, зауважимо, помістяться вони навіть у мініатюрний клатч, а не у величезну торбу. Переваг електронної книги безліч, розповідаємо тобі про основні.

1. Звичайно ж, найголовніша перевага електронної книги - її компактність. Адже в одному маленькому девайсі можна зберігати цілу бібліотеку! Уяви, величезний стелаж - і весь у маленькому гаджеті, що поміщається навіть у найменшу сумочку.

2. Легкість - ще один плюс електронної читалки. Її завжди зручно брати з собою, тому ти почнеш читати значно більше!

3. З електронною книгою можна економити. У середньому більш ніж хороша читалка коштує близько 1000 грн, а звичайна книга середньостатистичного видання - 50 грн. Тобто всього 40 книг - і електронна читалка виправдовує свою ціну. Зауважимо, що зберігати в ній можна значноо більше книг, і все це значно зручніше.

4. Електронну книгу можна підлаштувати під себе: підібрати оптимальний шрифт і підсвічування, так що тобі буде дуже зручно читати.

5. Підбирай дизайн чохла на свій смак і будь індивідуальною. За допомогою «одежинки» для електронної книги можна підкреслити свій стиль.

6. Використовуючи електронну книгу, ти захищаєш навколишнє середовище, оскільки не підтримуєш переробку лісу на папір.

7. Електронна книга - це не просто книга для читання. На ній ти зможеш слухати улюблену музику і навіть заходити в інтернет (якщо ця функція підтримується).

8. Часто буває, коли в паперовій книзі хочеться зробити нотатку, але руки до цього так і не доходять. Все це можна робити в електронній книзі в два кліка - і в тебе буде гарна бібліотека заміток і цитат, знайти які буде не складно!

9. Структуруй книги за темами - за один день ти зможеш читати більше одного твору, розібратися в яких теж буде досить легко.

10. Електронна книжка не шкодить зору так, як інші монітори. Так що можеш читати в задоволення!

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин