загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям хочуть заборонити автономне опалення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабмін пропонує ввести штрафи на неконтрольоване відключення від центральної тепломережі.

Українцям заборонять встановлювати автономне опалення. Кабінет міністрів України на чолі із його головою Миколою Азаровим пропонує заборонити відключення від централізованих тепломереж і гарячого водопостачання без дозволу місцевої влади. В іншому випадку на співвітчизників очікують штрафи - від 340 до 1360 грн. Причиною заборони є забруднення повітря та зниження температури повітря у квартирах, які підключені до центрального опалення. Як поставилися до такої новини співвітчизники, які вже звикли до власних котелень.

Так, наприклад, пенсіонер пан Василь, який гріється від автономного опалення вже 6 років, не в захваті від нових ініціатив уряду. "Ми не отримували того тепла, яке має бути, 18 градусів у нас не було. У нас тільки було 14–16", - говорить чоловік. Крім того, завдяки власній котельні пенсіонер щомісячно економить 300 гривень на вартості тепла. " 649 гривень ми платили за обігрів трьох кімнат, а тепер ми платимо близько 350 гривень, - це вполовину менше", - додав він.

Мріє про таку економію і 28-річний Андрій. Втім встановити котельню чоловік не може, адже ЖЕК видав обмежену кількість дозволів - лише 10 на будинок. "І я не встиг в цю чергу влізти. Ну, а наразі взагалі неможливо зробити. ЖЕК не дає дозволи вже", - жаліється хлопець. А от інші кияни запевняють, що попри всі заборони, сусіди продовжують встановлювати автономні котельні. "Все одно газ контора дає. У того кум, у того брат, у того сват", - говорять вони. Жінки категорично проти автономних котлів, адже це – небезпечно: "Це ж газ. Раптом випадково не спрацює там щось? Адже скільки скрізь вибухів було". Натомість у власників автономного опалення є свої аргументи. "Це наша власність. Відстоїмо!", - заявляють вони.

До списку новин