загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рівнян запрошують на Республіку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Протягом 13-15 вересня у мальовничому Кам’янці-Подільському відбудеться фестиваль Республіка.

Гостями фестивалю будуть гурти С.К.А.Й., Ляпис Трубецкой, Сергій Бабкін, Тартак, ФЛІТ та інші виконавці.

Метою фестивалю є вивести мистецтво зі стін галерей, музеїв, академій на вулиці міста, перетворивши депресивні райони в музей соціального та територіального мистецтва.

На фестивалі організатори хочуть створити великий малюнок, який би став своєрідним символом «Республіка» і його ідеї - робити фестиваль разом, своїми силами змінювати місто на краще. Малюнок, допоможе об'єднати людей, що знають і люблять «Республіку». Малюнок буде скомпоновано з імен і прізвищ людей, підтримають цей проект. Нанесений він буде на фасад п’ятиповерхового будинку в місті Кам'янці-Подільському (як на малюнку).

Організовується поїздка комфортабельними автобусами до місця проведення фестивалю.

Контактна інформація для бронювання квитків: 097-914-85-04, 093-43-44-016, tedex@bigmir.net - Максим (або в приват Нугманов Максим).

За довідкою звертайтесь по вищенаданим контактам. Основна група фесту тут://vk.com/respublicafest . Веб-сайт: //respublicafest.com/?lang=en

Ольга Іванова

До списку новин