загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Наталія Королевська: Угода між Україною та Польщею - черговий крок у соціальному захисті українців за кордоном

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ратифікація Парламентом Угоди між Україною та Польщею про соціальне забезпечення – черговий крок до посилення соціального захисту українців, які їдуть тимчасово на роботу або на постійне проживання за кордон. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи схвалення в цілому Верховною  Радою законопроекту «Про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Польща про соціальне забезпечення».

«Це рішення – черговий крок до соціального захисту наших громадян, які їдуть тимчасово на роботу або на постійне проживання за кордон. Ми вже маємо аналогічні угоди з 8 країнами, серед яких Іспанія, Португалія, Болгарія та інші держави. На завершальному етапі ратифікації аналогічний документ із Ізраїлем, а з Сербією та Люксембургом  ми знаходимося на стадії перемовин», - сказала вона.

Наталія Королевська відзначила, що ратифікований документ регулює питання виплат у рамках загальнообов’язкового державного соціального страхування, що стосується пенсій, нещасних випадків на виробництві, безробіття, хвороб та вагітності і пологів.

«Це рішення  сприятиме захисту соціально-трудових прав громадян України, які на законних підставах працюють у Польщі. Це також дозволить зберегти набуті згідно із польським законодавством права на соціальне забезпечення після завершення трудової діяльності і повернення до України, що у свою чергу сприятиме мотивації для їх законного працевлаштування та повернення», - сказала вона.

Міністр повідомила, що під час зустрічі з Державним секретарем Міністерства праці та соціальної політики Польщі Яцеком Менчіна під час економічного форуму «Перспективи нового світового порядку» в м. Криниця (Польща) вони обговорили подальші перспективи врегулювання питання трудової міграції між Україною та Польщею.

«У цьому контексті ми повністю підтримуємо ініціативу, яка була висловлена на початку року у листі Міністра праці та соціальної політики Польщі щодо проведення консультацій з розробки можливих спільних форм співпраці у сфері трудової міграції, з урахуванням змін у законодавстві Польщі», - сказала вона.

Наталія Королевська також відзначила, що Мінсоцполітики готове до всебічного співробітництва з польською стороною у соціально-трудовій сфері, а також зацікавлене у можливому залученні досвіду Польщі у соціальних питаннях.

До списку новин