загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені винайшли формулу справжнього щастя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчений Тодд Кешдан визначив складові відчуття щастя, до якого люди прагнуть протягом усього життя, повідомляє УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Рівняння щастя по Кешдану має такий вигляд: (MX16 ++ Cx1 LX2) + (TX5 ++ Nx2 Bx33). Вчений називав всі компоненти людського щастя: жити сьогоднішнім днем ​​- M , присутність живого інтересу до світу й до людей - З, улюблена робота - L, можливість піклуватися про оточуючих - T, цінувати свої відносини - N, приділяти час своєму тілу і любити його - B.

На думку вченого, єдино правильного рецепту, що дозволяє почувати себе чудово, не існує, однак якщо взяти вище перераховані компоненти і внести їх у своє життя у правильному співвідношенні - воно обов`язково стане щасливим.

До списку новин