загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цікаві факти про серце

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Теми серця з незапам’ятних часів ставили людей у безвихідь, вони створювали сонети й цілі книги, присвячені пошуку значення любові. Але серце, що знаходиться у нас у грудях, – це не менш складна система. Ви не зможете жити і любити без нього. Нижче ви знайдете цікаві факти про серце, у тому числі і те, наскільки сміх і секс корисні для нього, а також які погані новини можуть розірвати його.

Серце і секс

Дослідження 2500 чоловіків у віці від 49 до 54 років показало, що переживання оргазму, щонайменше, тричі на тиждень, допомагає вдвічі скоротити ймовірність смерті від коронарної хвороби серця. Також варто зазначити, що секс може вирішити ваші невеликі проблеми зі здоров’ям. За деякими оцінками, секс може подвоїти серцевий ритм людини і допоможе спалити близько 200 калорій, що еквівалентно 15-хвилинному бігу. Тому перебування в ліжку може бути саме тим, що доктор прописав.

Жіночі серця

Жінки, як правило, займають перші позиції в багатьох питаннях, що стосуються серця, але коли мова заходить про серцево – судинні захворювання, в центрі уваги стають чоловіки. Протягом десятиліть, хвороби серця і серцеві напади вважалися чоловічою прерогативою. Але насправді це твердження далеко від істини. Серцеві захворювання вбивають щорічно 500000 американських жінок, це на 50000 більше, ніж чоловічих жертв цих хвороб.

Від серця до серця

Напевно вам деколи дуже цікаво чи може ваш домашній вихованець спілкуватися з вами. Недавнє дослідження додає коней до переліку емоційно-чуйних і сприйнятливих тварин. Вчені виявили, що серце коня починає прискорено битися, коли до нього торкається людина. Коні, по суті, є емоційними детекторами, які в майбутньому, можливо, замінять процедури, які використовуються для вимірювання рівня гормону стресу в організмі людини. Далі дослідники планують вивчати породи службових собак, а також працювати у відношенні того, щоб вони могли точно відображати емоції людини.

Великі серця

У деяких людей серце справді більше, ніж в інших. При цьому, нічого доброго в цьому немає, оскільки збільшене серце може бути ознакою наявності певного захворювання. Найбільш поширений тип захворювання – це дилатаційна кардіоміопатія, яке розвивається при розтягнутих і збільшених серцевих камерах. Збільшені частини серця змушують його працювати більш активно, при цьому частина органів нашого тіла не отримує достатньої кількості крові. Якщо ігнорувати лікування цього захворювання, воно може привести до зупинки серця.

Алкоголь і наше серце

Стакан червоного вина зовсім не зашкодить вашому серцю, причому недавні дослідження показують, що аналогічними властивостями володіють і деякі сорти білого вина. Вчені пояснюють вигоду від вживання червоного вина тим, що в шкірці темного винограду міститься велика кількість антиоксидантів. Тим не менш, деякі експерти стверджують, що, наприклад, Шардоне, для приготування якого з темного винограду видаляється шкірка, навряд чи надасть корисну дію на серце. При цьому лабораторні експерименти на щурах показали, що і червоне, і біле вино надавали захисний вплив на серце. Так яке ж: червоне чи біле? Слідуйте своїм уподобанням.

Серце – найпотужніший насос

Менше, ніж за хвилину наше серце качає кров, яка надходить до кожної клітини нашого тіла. За день серце б’ється більше 100000 разів і качає до 2000 галонів збагаченої киснем крові, яка проходить шлях через тисячі кровоносних судин, насичуючи тим самим кожну частину тіла. Цю серйозну роботу виконує орган, розміром з кулак.

Розбите серце

На жаль, розбите серце – це поняття зовсім не ліричне. Дослідження показали, що розрив з коханою людиною чи звістка про смерть когось із близьких, може значно збільшити ризик людини до розвитку серйозних серцево – судинних захворювань, в тому числі і інфаркту. Така травма, крім іншого, може спровокувати вивільнення великої кількості гормонів стресу в кров, що може тимчасово паралізувати роботу серця. В результаті симптоми будуть схожими з симптомами інфаркту (біль у грудях і утруднене дихання), але, тим не менш, в даному випадку “нездорове” серце можна вилікувати по закінченню декількох днів відпочинку і після проходження звичайної терапії.

Серце – як знак любові

При вазі майже в 300 грамів, цей заповнений кров’ю м’язовий орган, названий серцем, став універсальним символом кохання. Стародавні греки вірили, що серце – це центр душі, китайці асоціювали його з центром щастя, а єгиптяни вважали, що емоції та інтелект це його рук справа. Однак, ніхто не впевнений в тому, звідки ж народилася така асоціація, як зв’язок серця з любов’ю. Одна з ідей говорить про те, що серце отримало свій зв’язок з любов’ю в одному з давньогрецьких міст під назвою Кирена (Cyrene), який в даний час належить території сучасної Сирії. Колонія була відома вирощуванням рослини сільфіум (Silphium), насіння якої мали вигляд серця. Рослина широко використовувалася завдяки своїм цілющим властивостям.

До списку новин