загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

П'ять цікавих фактів про користь гречки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1 . За змістом незамінних амінокислот білок гречки наближається до продуктів тваринного походження і тому вважається рівноцінною заміною м'яса. При цьому засвоюється гречка набагато краще.

2 . Гречка стабілізує рівень цукру в крові. Після вживання гречаної каші в їжу , рівень цукру підвищується повільно , а не стрибкоподібно , як при вживанні інших вуглеводних продуктів.

3 . Гречана крупа багата фолієвою кислотою , яка сприяє підвищенню загальної стійкості організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

4 . Гречка - екологічно чистий продукт. Це чи не єдина рослина, яку не вдалося генно модифікувати . Всіляких нітратів , пестицидів і гербіцидів у гречці немає. Ця рослина просто не потребує хімікатів . Вона чудово розвивається без добрив , а з бур'янами та шкідниками справляється без сторонньої допомоги.

5 . Одним з найважливіших властивостей гречаної крупи є захист від раку. Завдяки вмісту в її складі флавонідів, гречка перешкоджає росту пухлин . Це особливо важливо при сучасній екологічній обстановці . Крім протиракових властивостей , вживання гречки знижує ризик тромбозу , сприяє очищенню судин від «поганого » холестерину і перешкоджає розвитку серцево - судинних захворювань.

До списку новин