загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Осінній ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних ремесел у Пирогово

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

7-8 вересня 2013 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України  відбудеться Осінній ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних ремесел. На ярмарок буде запрошено  найкращих майстрів із усіх куточків України.

Відвідувачі музею можуть чудово відпочити серед давніх пам’яток української народної архітектури – чепурних садиб, вітряків, млинів, церков серед мальовничих осінних краєвидів, а також придбати для себе вишуканий керамічний посуд із Опішні, Косова, Василькова; традиційний український одяг із Решетилівки і сучасний молодіжний дитячі іграшки та святкові пряники від майстрів із Кіровоградщини; прекрасні подільські рушники, різьблені ковші у вигляді міфологічних персонажів, і спарені весільні ложки з Черкащини; традиційні українські музичні інструменти та плетені вироби із лози,  зручні меблі і кошики відомих майстрів із Закарпатського села Іза; вироби традиційного ковальства від ковалів із музейної кузні та твори художнього металу майстрів із Донеччини.

Майстрині з села Петриківки, що на Дніпропетровщин порадують відвідувачів своїм Мистецтвом традиційного розпису.

Завжди святом для відвідувачів ярмарку є зустріч з новими витонченими солом’яними виробами, писанками та витинанками, які прикрасять будь-яке сучасне житло. А молоді мами і татусі знайдуть для своїх малюків велику кількість екологічно чистих дитячих іграшок із дерева, трави, листя кукурудзи, яскравих ляльок-мотанок та інших сувенірів і прикрас від народних майстрів з усіх регіонів України.

При цьому усі бажаючі зможуть на ярмарку відкрити у собі творця, пройшовши майстер-клас із виготовлення творів традиційного народного мистецтва у досвідчених майстрів, та виготовити для себе сувеніри на згадку про Музей.

Перед відвідувачами ярмарку на відкритій сцені Співочого Поля музею виступлять найкращі фольклорні колективи України,

 «Кулішна» та «Шинок» на території музею пригостять відвідувачів смачними українськими стравами і традиційними напоями, а пасічники запропонують великий асортимент корисних та лікувальних продуктів бджільництва.

Тож, запрошуємо усіх киян і гостей міста відвідати Осінній ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних українських ремесел, відпочити серед памяток народної архітектури і насолодитись краєвидами.

До списку новин