загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українців навчать спілкуватися рідною мовою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про це повідомляє Всеукраїнський Комітет на захист української мови, пише Varosh.

Зокрема, на сторінці у соціальні мережі йдеться: "Проект "Безкоштовні курси з вивчення та удосконалення володіння українською мовою» має на меті сприяти підвищенню загального рівня володіння державною мовою громадянами України".

Проведення курсів буде спрямовано на "встановлення контактів між людьми, які вивчають українську мову, літературу, культуру; популяризація української мови, літератури й культури; розвиток професійних зв’язків та гуманітарних контактів між викладачами і науковцями та іншими фахівцями, які досліджують проблеми української мови, літератури, культури; створення єдиного інформаційного простору для фахівців, що пов’язані з вивченням, викладанням та популяризацією української мови, літератури та культури для просування сучасних науково-методичних технологій та їх всебічної апробації".

До пілотного проекту вже долучився Житомир та Кіровоград. Саме тут з 1 жовтня розпочнуть свою роботу безкоштовні курси.

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин