загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Де у Рівному шукати субсидії?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Протягом 2012 року до управління праці та соціального захисту населення м. Рівне за оформленням допомоги на оплату житла та комунальних послуг (субсидії) звернулось 10178 осіб.

Оскільки незабаром  ропочнеться опалювальний сезон, тому  значно збільшиться кількість заяв від громадян, що надходять  до управлінь соціального захисту саме з питання оформлення житлових субсидій. . В зв»язку з цим управління праці та соціального захисту населення нагадує про умови отримання субсидій.

Субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житлана якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Для призначення субсидії громадянин заповнює заяву та декларацію про доходи та майновий стан і подає  до органу праці та соціального захисту населення разом з  довідками про доходи кожної особи, зареєстрованої в житловому приміщенні, за останні шість місяців перед місяцем звернення (пенсіонерам, які отримують пенсію в управлінні Пенсійного фонду м.Рівне подавати довідки про доходи не потрібно).

Субсидія призначається з місяця звернення на шість місяців або на опалювальний період.

У разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, субсидії призначаютьсяпротягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.

Якщо у складі зареєстрованих та таких, що проживають у житловому приміщенні, осіб є діти, інваліди I або II групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житлі громадянина не перевищує  прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць та якщо у житловому приміщенні зареєстровані та проживають тільки непрацездатні громадяни (пенсіонери та неповнолітні діти), розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми становить 10% середньомісячного сукупного доходу.

В інших випадках розмір плати за житлово-комунальні послуги становить 15% середньомісячного сукупного доходу.

Норма володіння та користування житла становить 21 кв.м на власника (наймача) і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 кв.м на всіх зареєстрованих, а для громадян , які проживають в однокімнатній квартирі – на загальну площу незалежну від розміру квартири. Якщо уповноважений власник (наймач) перебуває в шлюбі, проживає окремо від чоловіка (дружини) сам або з неповнолітніми дітьми, субсидія призначається лише на норму володіння житла без врахування додаткових 10,5 кв.м на сім»ю.

Субсидія не призначається, якщо:

- у житловому приміщенні зареєстровані працездатні громадяни працездатного вікуякі не працювали, не навчались за денною формою та не були зареєстровані в службі зайнятості протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення трирічного віку; які доглядають за дітьми згідно висновку ЛКК, але не більш, як до досягнення шестирічного віку; які мають трьох і більше дітей до 16 років; які доглядають за інвалідами 1 групи або дітьми-інвалідами до 18 років, або інвалідам 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги)

- уповноважений власник (співвласник) або будь-яка особа, що зареєстрована разом з ним, здає за договором у найм або в оренду житлове приміщення

- уповноважений власник (співвласник) та особи, які зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні мають у своєму володінні (користуванні) або у володінні (користуванні) дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше ніж одне житлове приміщення, загальна площа яких у сумі перевищує встановленні норми володіння чи користування загальною площею житла.

- уповноважений власник (співвласник) житла , наймач житла, власник житлового приміщення,якому відкрито особовий рахунок, та особи, зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку),мають у своєму володінні чм володінні дружини (чоловіків,неповнолітніх дітейдва або більше транспортних засобів (механізмів), що підлягають  державній реєстрації та обліку в ДержавтоінспекціїПри цьому не враховуються транспортні засоби, одержані чи придбані на пільгових умовах через органи праці та соціального захисту населення , а також транспортні засоби вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби , що перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати випуску.

-  будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб   протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири(будинку), транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатив послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або транспортного засобу, телефонного (в тому числі мобільного) зв»язку тощо, крім житлово-комунальних послуг та медичних послуг, на суму, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для зазначених осіб.

-  під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов сім»ї державним соціальним інспектором з»ясовано, що будь-хто із складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб має додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про доходи та майновий стан (здає у найм (оренду) житлове приміщення (будинок) або його частину; працює без оформлення трудових відносин; отримує дохід від інших видів діяльності зазначених у декларації).

У випадках придбання житлового приміщення (будинку) субсидія призначається не раніше ніж через рікз місяця придбання.

Хочеться наголосити, що для зручнгості громадян прийом документів проводиться у філіях управління праці, які знаходяться на територіі ЖКП.

 ЖКП “Західне”  вул.   Вербова  20  , тел.  5-00-78

 ЖКП “Галицьке”     вул. Відінська 40-а, тел.  64-33-44

 ЖКП “Покровське”   вул.  Гребінки в-а, тел. 22-57-25

 ЖКП “Промислове”      вул. Будівельників 1 , тел. 24-15-88

 ЖКП “Сонячне”         вул. Вербова 20, тел .    5-53-95

 ЖКП “Перспективне”     вул. Будівельників 1 , тел,24-32-65

До списку новин