загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські виробники запровадять новий варіант штрих-коду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Новий варіант штрих-коду дозволить споживачеві самостійно переконатися в достовірності товарів деяких груп, повідомляє  «Голосу Столиці».

У Києві вже представили нову систему перевірки автентичності товарів. За допомогою спеціального індивідуального для кожного товару штрих-коду його достовірність можна буде перевірити на спеціальному сайті для споживачів, або відправивши SMS на короткий номер.

В основному нововведення підтримали виробники взуття, до них приєдналися деякі виробники органічних продуктів. Зараз ведуться переговори про приєднання українських виробників вина.

Ініціатори такої ідеї не вірять, що держава може реально захистити споживача від підробок, тому ця функція лягає на плечі виробників.

До списку новин