загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що таке хостинг?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи знаєте ви, що означає слово «хостинг»? Навіть якщо ви самий звичайний рядовий користувач комп'ютера, то це слово вже звучить для вас знайоме. Насправді, слово хостинг означає не що інше, як можливість розміщення електронної сторінки власного виготовлення в Інтернеті. Просто хостинг зазвичай надається серйозними компаніями, які заробляють на цьому гроші, зате якість пропонованого сервісу зазвичай високе і відповідне певним стандартам. Багато хто знає, що помістити сторінку на сайти можна і без допомоги провайдерів - людей, які надають хостинг, проте складнощі цього процесу настільки великі, що розмови про це в основному замовкають навіть не розпочавшись. Особливо самодіяльність стала неактуальна після того, як здорова конкуренція серед хостингових компаній призвело до того, що ціни на хостинг значно знизилися і тепер його можна купити, починаючи за 5 і закінчуючи за 35 умовні одиниці, що, погодьтеся, зовсім недорого, особливо для сайтів, які заробляють великі гроші. Тому найправильніше спочатку користуватися послугами досвідчених компаній надають хостинг, ніж створювати собі зайві проблеми. 

Платний і безкоштовний хостинг

Необхідність в хостинг виникає дуже часто, адже будь-якому виду бізнесу і навіть окремим особистостям необхідний вихід в Інтернет і маєток своєї власної сторінки, нехай навіть не самої геніальною. У таких випадках люди звертаються в хостингові компанії, які пропонують цілий пакет різноманітних послуг. У таких випадках потрібно відзначити, що з технічної точки зору існує безліч різних видів хостингу, але одним з найбільш зручних і кращих є хостинг з FTP сервером. Цей тип особливо зручний тим, що для оновлення вашого сайту потрібно мінімум зусиль працівника, зате в найкоротші терміни робота виконується. У фінансовому плані компанії можуть запропонувати платний хостинг і безкоштовний хостинг. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Платний хостинг хороший тим, що заплативши необхідну суму, ви завжди можете проконтролювати якість послуг що надаються компаній і при необхідності пред'явити претензії. У безкоштовному ж випадку, хостер так чи інакше не займається благодійністю і має певний дохід у вигляді рекламних банерів або ж посилань на свою компанію на головній сторінці вашого сайту. Та й гарантій на якість хостингу, зрозуміло, ніякої немає. 

До списку новин