загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тиждень фінансової грамотності в Дніпропетровську

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 9 по 13 вересня 2013 р. в Дніпропетровську відбудеться тиждень фінансової грамотності.

Народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Денис Дзензерський спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ) організують ряд заходів в рамках розвитку програми «Фінансова грамотність», повідомила прес-служба політика.

9 вересня пройдуть тренінги для співробітників банків на тему «Особливості ведення господарського обліку суб'єктами малого та середнього бізнесу» і для підприємців на тему «Управління фінансами». У тренінгах візьмуть участь консультанти IPC - (International Project Consult GmbH).

10 вересня о 12:00 у прес-центрі інформаційного агентства «Міст-Дніпро» відбудеться прес-конференція на тему «Чи вміють громадяни України користуватися грошима?». У прес-конференції візьмуть участь народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Денис Дзензерський, Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Сергій Мамедов, начальник Управління Національного банку України в Дніпропетровській області Максим Яіцький, Генеральний Заступник Голови правління ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» Пікуш Юрій Петрович. 

У рамках заходів 11 вересня в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» для журналістів. Дніпропетровська та області пройде тренінг з питань наповнення медіа-простору достовірною інформацією про фінанси.

Варто зазначити, що протягом тижня фінансової грамотності в Дніпропетровську особлива увага приділятиметься молоді: з 9 по 13 вересня за сприяння Дениса Дзензерського представники Асоціації, банків-членів НАБУ і спеціально навчені волонтери Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об'єднання «Крила» проведуть уроки фінансової грамотності в школах і дитячих будинках міста, на яких розкажуть про те, як економити гроші і вести особистий бюджет.

12 вересня банки-члени НАБУ проведуть у своїх відділеннях День відкритих дверей, на який будуть запрошені пенсіонери міста. Банкіри розкажуть про правила і безпеку використання платіжних карт, банкоматів і терміналів, а також про особливості оформлення та гарантування депозитних вкладів.

До списку новин