загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Компанією, що реалізує проект "Картка киянина", зацікавилася прокуратура

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прокуратура перевірить компанію "Фармація" на предмет законності використання бюджетних коштів, передбачених на соціальний проект "Картка киянина".

«Карткою киянина» зацікавилася прокуратура

Прокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства "Фармація", яке реалізує соціальний проект "Картка киянина". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

До перевірки залучено представників органів влади, а також фахівців Державної служби лікарських засобів, Держфінінспекції України у м. Києві, і столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

За результатами перевірки контролери і правоохоронці нададуть свої висновки щодо дотримання вимог законодавства про закупівлю лікарських засобів та цільового використання коштів, призначених для фінансування державних програм комунальним підприємством "Фармація".

"Під час перевірки особлива увага буде приділятися аналізу цін, встановлених на лікарські засоби для пільгових категорій громадян, у тому числі утримувачів "карток киянина", - зазначив прокурор Шевченківського району В'ячеслав Мармиш.

На пілотному етапі проекту власники карток отримали такі переваги: безкоштовний проїзд у метро (зазначимо, що пенсіонери, яким видавалися картки, і раніше мали право на безкоштовний проїзд - за пенсійним посвідченням); 25-30% знижки на 86 медичних препаратів в 62 аптеках мережі КП "Фармація"; відкриття банківського депозитного рахунку під 12,5% і можливість зняття готівки, здійснення оплати послуг і товарів без комісії.

До списку новин