загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Рівненщині одинокі старенькі пенсіонери дзвонитимуть генералу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Усе частіше одинокі пенсіонери стають жертвами грабіжників та шахраїв. Саме відсутність засобів комунікації та людей, які прийдуть на допомогу, роблять одиноких громадян похилого віку «легкою наживою» для зловмисників. Щоб старенькі мали змогу покликати на допомогу, міліціонери на Рівненщині вкотре подарували мобільні телефони одиноким людям похилого віку.

Про це повідомили в СЗГ УМВСУ у Рівненській області. Михайлу Івановичу із села Дядьковичі Рівненського району — вже 83. З рідних у нього не залишилось нікого і лише сусіди зрідка цікавляться станом його здоров’я. Єдиний засіб комунікації у його помешканні — мобільний телефон — ще кілька років тому був загублений, а коштів на новий у пенсіонера немає.

— Це моє спасіння, як кажуть, — не приховуючи радості, дякує дідусь міліціонерам. — Швидку викликати, дільничному подзвонити, не дай Боже. пожежа яка. Хата здорова, а я одненький. На сьогодні на Рівненщині вже 57 таких одиноких пенсіонерів, як Михайло Іванович, отримали мобільні телефони з рук правоохоронців. Дільничні інспектори пояснили цим людям, як користуватись телефонами. Номери телефонів одиноких бабусь та дідусів вони зберігають і собі, щоб мати змогу дізнатись, чи ніхто собі не дозволяє нанести шкоду здоров’ю тим, хто потребує допомоги та уваги.

До списку новин