загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей день в історії / 11 вересня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1993 - У Києві відкрили пам'ятний знак жертвам голодомору (масовий голод на території України в 1932-1933 роках).

9 - римська армія була атакована на марші у Тевтобургському лісі з боку германців і зазнала поразки, це стало початком виснажливих германо-римських воєн. 1609 - англійський мореплавець Генрі Гудзон під час морської подорожі відкрив острів Манхеттен. 1697 - австрійські війська в битві при Зенті розбили армію турецького султана: ця подія зупинила експансію турків до Європи і стало основою Карловицького миру 1699 р.. 1709 - відбувся самий великий бій XVIII століття - битва при Мальплакє: французькі війська полководця К. Л. Виллара зазнали поразки від військ союзників (англійці і німці), Франція опинилася на межі капітуляції у війні за іспанську спадщину. 1789 - Першим секретарем Казначейства США став політик Олександр Гамільтон. 1790 - геніальний російський флотоводець Ф.Ф. Ушаков громить турецьку ескадру біля мису Тендра. 1918 - у Росії введена Метрична система мір і ваг - Раднарком видав відповідний декрет. 1973 - в Чилі відбулася зміна політичного ладу: в результаті військового перевороту убитий президент Альєнде і до влади прийшов генерал Піночет. 1997 - популярний радянський і російський естрадний співак Йосип Кобзон завершив концертну діяльність. 

11 вересня 2013 рік - народились:

1700 - автор слів британської пісні "Прав, Британія, морями!", поет Джеймс Томсон. 1816 - німецький механік і підприємець, засновник фабрики оптичних систем "Цейс" Карл Цейсс (цейсівська оптика в наші дні є синонімом слова якість і досить дорога). 1862 - американський письменник О. Генрі (його творчість характеризується тонким гумором та несподіваними фіналами). 1864 - український поет і революціонер Павло Грабовський. 1907 - відомий український астроном Олександр Федорович Богородський (написав багато праць з астрофізики і загальної теорії відносності). 1935 - друга радянська людина в космосі, наймолодший космонавт в історії Герман Титов. 1940 - талановитий американський кінорежисер Брайан Де Пальма (поставив такі відомі фільми як "Місія нездійсненна", "Лють", "Недоторканні" та ін.) 1945 - знаменитий німецький футболіст Франц Беккенбауер (нині президент правління ФК "Баварія"). 1962 - український композитор Вікторія Польова (лауреат міжнародного конкурсу "Spherical Music"). 1965 - знаменитий американський ді-джей, кумир молоді Мобі (під цим сценічним ім'ям ховається Річард Мелвілл Холл).

До списку новин