загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Пенсійному фонді України вдосконалюють роботу зі зверненнями громадян

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У першому півріччі 2013 року на особистому прийомі в органах Пенсійного фонду України побувало понад 236 тис.  громадян. Найбільше відвідувачів було в Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Сумській та Хмельницькій областях.

Аби створити більш сприятливі умови для  реалізації прав громадян на звернення та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пенсійного забезпечення, керівники  підвідомчих управлінь Пенсійного фонду здійснюють виїзні прийоми на підприємствах, в установах, організаціях та за місцем проживання громадян. Лише протягом січня-червня на них прийнято майже 70 тис. осіб.

Понад 168 тис. осіб отримали консультації та роз’яснення від спеціалістів органів Фонду на постійно діючих «гарячих» телефонних лініях, що дозволило оперативно вирішувати нагальні питання, дало змогу громадянам дізнатися безпосередньо від відповідальних осіб, яких заходи буде вжито по задоволенню їх звернень і запитів.

23 тис. осіб отримали  консультаційну підтримку у Контакт-центрі Пенсійного фонду України.

Загалом протягом першого півріччя 2013 року до органів Пенсійного фонду України надійшло 323,4 тис. звернень громадян, що в 1,2 разу менше, ніж за аналогічний період торік. Найчастіше людей цікавлять питання правильності призначення та перерахунку пенсій, роз'яснення окремих норм чинного пенсійногозаконодавства, порядок сплати обов’язкових платежів.

Із жовтня 2012 року в мережі Інтернет запрацював Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (www.portal.pfu.gov.ua). Крім стандартних функцій щодо доступу до інформаційних матеріалів в галузі пенсійного страхування, цей новітній сервіс дозволяє всім бажаючим отримувати реальну інформацію, яка накопичена в інформаційних базах даних Пенсійного фонду.

За неповний рік існування Веб-порталу на ньому зареєструвалися 57,4 тис. користувачів. Це означає, що 51,7 тис. фізичних осіб (громадян, пенсіонерів, застрахованих осіб) в такий спосіб можуть отримувати виписки з власного особового рахунку в системі персоніфікованого обліку або  виписку щодо призначеної пенсії, а 5,7 тис. юридичних осіб (страхувальників, роботодавців) отримують виписки про стан взаєморозрахунків за своїми фінансовими зобов’язаннями перед Пенсійним фондом.

До списку новин