загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як правильно висаджувати півонії восени

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Висаджування півоній виконується саме восени, щоб навесні вони радували нас чудовим цвітінням на міцних струнких стеблах, пише tochka.net. Оптимальний час - з кінця серпня до кінця вересня.

Від правильного висаджування півоній восени залежить подальший розвиток рослини, її сила, рівність стебел і майбутнє цвітіння.

Правильна глибина

Найкращими для посадки вважаються відростки півоній з 3-5 бруньками і молодим корінням 10-15 см завдовжки.

Від того, наскільки вірно ви виберете глибину посадки квітів, залежить успішне вирощування півоній. Найоптимальнішим заглибленням бруньки при посадці півоній є 3-5 см відносно поверхні ґрунту.

Якщо після посадки півонії брунька пішла глибоко під землю або ж навпаки опинилася нагорі, посадку слід поправити.

Коли починаються перші заморозки, рослину в перший рік від перемерзання слід захистити додатковим шаром торфу або землі приблизно 10-15 см. З настанням весни цей шар слід зняти, оскільки він має властивість термоса, зберігаючи постійну температуру, і уповільнює нагрівання ґрунту і проростання півоній.

Не переймайтеся, якщо взимку у півонії підмерзнуть верхні бруньки - їм на зміну прокинуться нижні бруньки, хоча це і вплине на інтенсивність цвітіння півонії цієї весни.

Вибір місця

Від вибору місця, де надалі зростатимуть ваші квіти, також залежить їхнє здоров`я і зовнішній вигляд. Якщо місце вибране вдало, то півонії ростимуть тут багато років, не вимагаючи пересадки.

Намагайтеся, щоб місце для півоній було світлим, сонячним і безвітряним. Якщо півонії посадити в тіні або поблизу від будівель і дерев, вони можуть погано цвісти.

Крім того, саджаючи півонії, продумайте квіткову композицію на своїй ділянці. Півонії добре виглядатимуть на тлі дейції, чубушника, бузку, ірисів, лілійників тощо.

Підготовка ґрунту

Займаючись підготовкою посадкової ями, майте на увазі, що півонії віддають перевагу глинистому ґрунту з перегноєм і перепрілим гноєм.

Оптимальний розмір ями від 70 до 80 см в довжину і глибину.

На дно ями слід закласти дренаж, на нього - шаром в 20-30 см недозрілий компост, коров`як, пісок, золу. Решта яма заповнюється землею, змішаною з поживною сумішшю із дозрілого компосту, перепрілого гною і суміші добрив: 200 г суперфосфату і 200 г сульфату калію. Потім посадкову яму треба рясно полити водою, що дасть можливість ґрунту осісти.

Для півонії буде краще, якщо посадкову яму для неї приготувати заздалегідь, щоб ґрунт встиг просісти до висадки квітів.

Висаджування півоній восени проводиться наступним чином: Безпосередньо перед посадкою необхідно продезінфікувати посадковий матеріал блідо - рожевим розчином марганцівки.

У заздалегідь підготовленій посадковій ямі викопайте ямку для відростки. Розправте коріння, присипте їх землею і щільно утрамбуйте руками, формуючи лунку для поливу.

Рясно полийте півонію, а потім досипте ще землі до необхідного рівня. 

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин