загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До Університету третього віку в Криму вступили 130 пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У вересні в Євпаторії 130 пенсіонерів вступили до Університету третього віку. Про це повідомила прес-служба Євпаторійської міської ради.

До приймальної комісії Євпаторійського терцентру вже надійшло більше 130 заяв від непрацюючих пенсіонерів, які не хочуть сидіти вдома, а прагнуть йти в ногу з часом і брати участь у суспільному житті міста.

Навчання проводитиметься на 4 факультетах: "Правознавство", "Здоровий спосіб життя", "Культура. Мистецтво", "Психологія". Також планується продовжити роботу факультативів: німецької та англійської мов, навчання комп'ютерній грамоті, східних танців, сучасної хореографії, хорового співу.

За бажанням пенсіонерів, відкривається новий факультатив "Ландшафтний дизайн і благоустрій", відзначають в прес-службі Євпаторійської міськради.

До списку новин