загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Симоненко каже, що накопичувальна пенсійна система зробить людей жебраками

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З наступного року має розпочатися реалізація другого етапу пенсійної реформи.

Фракція Комуністичної партії України запропонувала на погоджувальній раді під час години запитань до уряду заслухати інформацію Міністра соціальної політики та праці Наталію Королевську щодо запровадження з наступного року другого рівня пенсійної системи, який передбачає створення накопичувальної пенсійної системи. Про це заявив лідер фракції КПУ Петро Симоненко. За його словами, введення накопичувальної пенсійної системи зробить людей жебраками, враховуючи низький рівень доходів населення.

Фракція КПУ також запропонувала включити до порядку денного низку законопроектів, зокрема, про передання у державну власність стратегічних підприємств, про концесію, про підвищення ефективності використання і збереження державного майна, про особливості передачі в концесію централізованих об’єктів водопостачання та водовідведення, про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо використання коштів від продажу нерухомості, яка перебувала у державній власності.

 

Окрім того, фракція КПУ і надалі наполягає на скасуванні медичної реформи, якою, за словами Симоненка, «люди дуже обурені».

Фото Сергія Ковальчука

До списку новин