загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Віза для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мало кому відомо , що існує спеціальна шенгенська віза для пенсіонерів. Для її отримання список необхідних документів мінімальний. Не потрібно платити окремо консульський збір і стояти в довгих чергах. Ми подамо всі документи в консульство за Вас . Ми можемо запропонувати дану послугу для всіх категорій пенсіонерів (за віком , вислугою років , військовим і тд) . Польська одноразова туристична віза для українських пенсіонерів. пенсіонерів.

Кандидат повинен відповідати таким вимогам:

-            Пенсійне посвідчення ;

-           Паспорт не старше 10 років з 2 вільними сторінками і після планованого виїзду дійсний 3 місяці.

-            2 фотографії , розміром 4,5 Х 3,5 см 80% обличчя. Фотографії повинні бути не старше 3 місяців.

Якщо Ви підходите під ці вимоги , то ми можемо Вам допомогти оформити Польську шенген візу на термін до 20 днів перебування , з безособовою подачею. Термін оформлення шенген візи займає 8-14 тижні.

До списку новин