загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Маневичах з пенсіонерів робитимуть просунутих користувачів комп’ютерів і мобільників

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тут запрацював «Університет третього віку». Пенсіонерів та інвалідів тут навчатимуть комунікаційним та інформаційним технологіям, основам медицини та здорового способу життя, а також художньо-мистецьким віянням.

Займатимуться зі «студентами» як працівники терцентру, так і викладачі-волонтери. Щоб стати слухачем Університету, потрібно лишень написати заяву. Заповнити анкету можна за адресою у Маневичах – вул. 100-річчя Маневич, 53.

До програми «Університету третього віку» входять такі факультети:

- «комунікаційні та інформаційні технології», де викладатимуть комп’ютерну грамотність та усі функції мобільних телефонів;

- «художньо-мистецький», де можна гарно провести час у різних конкурсах, вікторинах, за читанням віршів, співами, танцями;

- «основи медицини та здорового способу життя», де пенсіонери зможуть оволодіти комплексами лікувальної фізкультури, фітотерапії, аромотерапії, народними методами лікування.

До списку новин