загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прокуратура в суді захищає пенсіонера від Пенсійного фонду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прокуратура представляє в суді інтереси інваліда, з котрого Пенсійний фонд незаконно вирішив стягнути понад 36 тисяч гривень, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Рішення про відрахування нібито зайво виплачених пенсіонеру коштів прийняли в Управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську. Прокурорською перевіркою встановлено, що комісія з розгляду питань, пов’язаних з призначенням та виплатою пенсій відбулася без участі інваліда. Не повідомивши про розгляд справи та не заслухавши чоловіка, працівники Пенсійного фонду вирішили стягувати з пенсіонера 20% щомісячно, загалом - 36 223 гривень. При цьому, що пенсія в інваліда становить 944 гривень. 

Щоб захистити порушені права 57-річного чоловіка, прокуратура міста Івано-Франківська звернулася до суду. У позовній заяві прокурор вимагає повернути вже стягнені з інваліда кошти та скасувати неправомірне рішення Пенсійного фонду.

До списку новин