загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розшукується власник 4,7 мільйонів євро

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мешканець Іспанії забув на касі виграшний лотерейний квиток, за яким можна отримати4,7 мільйона євро, повідомляє ТСН.ua.

Поки законний власник грошей не знайдений. Мер міста Ла-Коруньї, де і був знайдений щасливий талон, Карлос Негрейра повідомив, що ведеться пошук переможця.

Зокрема, Негрейра заявив, що стане першим мером, який шукає мільйонера "не для того, щоб попросити у нього грошей, а для того, щоб їх віддати".

Всім претендентам, які з`являться за виграшем, доведеться пройти процедуру допиту, в ході якої і встановлять володаря призу. Якщо ж щасливчик не об`явиться, то виграш перейде до людини, яка знайшла квиток.

Зазначимо, що квиток датований 30 червня 2012 року. За яких обставин його знайшли, не уточнюється.

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин