загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Катавасія із заміною водійських прав найбільше вдарила по гаманцях пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ВАДИМ КАРНАУХОВ, віце-президент Міжнародної федерації захисту прав водіївТепер радянські права-книжечки не треба міняти. У вівторок Верховна рада змінила своє рішення щодо заміни радянських прав на українські міжнародного зразка. Ухвалила відповідний законопроект № 2633-1. Попередній закон Ради, прийнятий у грудні 2012 року, вимагав заміну посвідчень до 1 січня 2014 року. Тому всі автомобілісти із великим досвідом кинулися їх міняти. Це всередньому коштувало 210 гривень.

Мені ж, водію-професіоналу із 35-річним стажем водіння, довелося складати екзамен в ДАІ— проходити теорію на комп'ютері й практику на автомобілі. Моє водійське посвідчення 1978 року всіх категорій, не поміняли на нове, бо я не мав картки водія. За нове посвідчення разом із меддовідкою та вартістю складення іспитів я заплатив близько 600 гривень.

Так, нові українські права дійсні у понад 200 країнах, мають кінцевий термін дії, відповідають світовим вимогам. Але я із своїми правами-книжечкою теж їздив вільно за кордоном, керував автомобілем і в Австралії, і в США. Ніяких проблем не було, бо мав авторизований переклад посвідчення найбільш поширеними мовами. Та й старе посвідчення було підтвердженням мого досвіду за кермом. А тепер маю такий же пластик, як і водії-новачки.

Водійські посвідчення старого зразка має близько 1 млн. автолюбителів в Україні, це небагато, всього 10-15% від всіх, хто має права.

Влада знову показала, що не дбає про народ, а лише відстоює свої інтереси. Коли було вигідно заробити на заміні посвідчень, закон прийняли. А як зрозуміли, що це трохи не правильно, вирішили відмінити. Своїми недолугими рішеннями депутати як завжди покарали найбільш незахищені верстви населення – відповідальних автовласників та пенсіонерів, які нечасто виїжджають на автомобілі. За кордон вони взагалі навряд чи їхатимуть. Це люди старого гарту, вони звикли все робити вчасно. Вчасно платять за квартиру, у терміни погашають кредити, якщо такі мають. Ті пенсіонери на своїх старих "жигулях" тільки на дачу за помідорами їздять, а заплатили із своєї невеликої пенсії 210 гривень.

Молодші водії із старими правами десь працюють, в них мало часу, тому вони тільки у серпні кинулися міняти права, а надто зайняті та забезпечені й не думали їх самотужки міняти. У них - зв'язки в ДАІ.

Записав Володимир МУКАН

До списку новин