загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери з Європи заполонять українські будинки престарілих

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна може стати новою батьківщиною для літніх людей із західної Європи, для яких життя в німецьких будинках престарілих виявилося занадто дорогим (3250 євро на місяць за середньої пенсії в 830 євро) 

Уже зараз німецькі ЗМІ пишуть про те, що їхні бабусі й дідусі масово переїжджають жити в східну Європу – Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину. Наприклад – місяць життя в польському будинку престарілих коштує 1200 євро, пишуть «Вести».

Міністр соціальної політики Наталія Королевська каже, що для початку треба опрацювати це питання для українських літніх людей, а вже потім думати про європейців. При цьому, за її словами, основна проблема – пошук інвесторів. У самих пансіонатах ідею підтримують.

На ПМП європейські пенсіонери до нас тільки збираються, а от відпочивати вже їздять регулярно. «Цього року вжебуло 5,5 млн туристів. Наприклад, німців та австрійців приїхало 100 тисяч, і це на 10% більше, ніж було минулого року», - розповів нам міністр туризму і курортів Криму Олександр Лієв. За словами кримського експерта Івана Коваленка, літніх гостей з Європи у нас приваблюють не тільки ціни, але й харчування: «Вони завжди у такому захваті від нашої домашньої їжі! Я думаю, що якщо буде така держпрограма, то ми цілком зможемо поселити у себе всіх охочих іноземних бабусь і дідусів», - каже Коваленко.

До списку новин