загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Музей мініатюрної книги ім. В.О.Разумова

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна пишається своїм цінним скарбоммузеєм мініатюрної книги, створеного на базі власної колекції Веніаміна Олександровича Разумовавідомого колекціонера, бібліофіла, автора біля 500 наукових статей та досліджень, 42-х мініатюрних книг для дітей та дорослих, директора суспільного, а пізніше й міського музею мініатюрної книги.

Музей мініатюрної книги імені В.О. Разумоваєдиний державний музей в Україні, в ньому налічується більше 9 200 мініатюрних та мікрокниг з 57 країн 103 мовами світу.

Колекція містить старовинні книги (XV – XIX  ст.), рукописні, сучасні, рідкісні, унікальні книги, видані у друкарський спосіб та виготовлені власноруч. Гідне особливої уваги й оформлення книг, поліграфічна майстерність: тканина, шкіра, метал, деревина, перламутр, пластик, поролон; обрізи деяких книг позолочені.

Також в музеї представлені експозиції мікромініатюр народних умільців: М.В. Савідова (прислів’я на людському та кінському волоссі, шедеври на маковій зернині тощо.), М.Г. Маслюка (книга-пилинка, яка у 60 разів менша за макове зернятко), О.В. Попова – Горлівського «Лівши» (мікромініатюра на металевій пластині).

В нашому музеї – біля 200 старовинних книг, яким від 100 до 500 років. Це: підручники для дітей, класика, юридична, художня, релігійна та дитяча література.

Музей приймає відвідувачів не тільки з України, але й зі США, Англії, Німеччини, Ізраїлю, рбайджану, Росії,ранції, Греції, Молдови, Швеції, Норвегії, Японії, Нідерландів.

У своїй роботі музей впроваджує нетрадиційні форми роботи: книжкові акції, науковопрактичні конференції, Разумовські читання та уроки майстеркласу, випускає web – версії електронного інформаційного бюлетеня; приймає участь у міні проектах та грантах.

Адреса: 84626, Україна, Донецька область, м.Горлівка, пр. Перемоги, 57. Проїзд автобусом №1, 2, 3, 17, 24 до зупинки "Укрсоцбанк"

Час роботи: З 8.00 до 16.30. Прийом відвідувачів: з 9.00 до 15.00. Середа  - вихідний день.

Тел. (0624) 55-27-75,  (0624) 55-27-57

До списку новин