загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Латвійські пенсіонери пригрозили бойкотом комунальних рахунків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Однією з форм протесту для латвійських пенсіонерів може бути відмова від оплати комунальних послуг, попередив в інтерв'ю LNT голова Федерації пенсіонерів Андріс Сіліньш.

За словами Сіліньша, пенсіонери могли б змінити свої пріоритети у витратах, поставивши на перше місце купівлю продуктів харчування та ліків. Тоді на квартплату коштів у багатьох вже не залишиться. В даний момент чверть пенсіонерів Латвії знаходиться біля межі бідності, нагадав він.

Сіліньш вважає, що Латвія, як і країни єврозони, повинна встановити конкретний соціальний мінімум для літніх людей. Він також додав, що пенсіонери не хочуть тиснути на уряд протестами, але їм не залишають вибору. «Протести - це не та форма, яка несе користь одній стороні. Вони шкодять всьому суспільству в цілому », - сказав Сіліньш.

Глава федерації зазначив, що активісти організації можуть також закликати пенсіонерів на виборах не голосувати за правлячі партії. «Інших рішень у пенсіонерів немає», - вважає він.

До списку новин