загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Донецьку запрацювала соціальна їдальня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Після трьох місяців простою відновила роботу соціальна їдальня Куйбишевського району м. Донецька. Тепер тут знову можуть нагодувати нужденних.

Нагадаємо, в травні через невідповідність санітарним нормам харчоблок закрили, і надання послуги повністю припинилося.

Про це повідомляє ТРК "Юніон".

Ніна Цуканова постійно харчується у цій соціальній їдальні. Меню задоволена. "Це от не працювали і те приходили , хоч чай самі приносили , робили. Все подобається : і перше , і друге , і третє , і кефір. Що теж в магазині дорогий , а на нашу пенсію його часто не купиш. А нам дають щоразу", - говорить донеччанка Ніна Цуканова .

"Хороші кухарі та фахівці хороші, і добре готують", - зазначила мешканка міста Олександра Орлова.

" По-новому у нас організувалися у цеху . Відокремили цех з приготування - де кухня , де піч стоїть , де миється посуд , цех , де знаходяться продукти сирі , і цех , де обробляється м'ясо. Нам поставили водогрійний бачок, поставили чотири мийки" , - підкреслила директор територіального центру соціального обслуговування Куйбишевського району Людмила Хомюк .

Вона запевнила , що після ремонту кухня стала відповідати всім санітарним вимогам.

У соціальній їдальні харчуються найбільш незахищені верстви населення. Страви для них готують волонтери за рахунок спонсорської допомоги. П'ять разів на тиждень тут абсолютно безкоштовно можуть нагодувати тридцять чоловік .

У територіальному центрі літнім людям надають різну допомогу . Їдальня - це лише один з напрямів . "У даному територіальному центрі 1524 людини зараз стоїть на обліку. З них одна третина - 500 осіб - це люди , які не встають взагалі і їм надають допомогу соціальні працівники на дому. Те, що гаряче харчування тут є , це, звичайно , має велике значення ", - зазначив голова Куйбишевської районної ради Олександр Негуляєв .

Подібні територіальні центри є в кожному районі Донецьку.

До списку новин