загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Івано-Франківську відкривається виставка митців-аматорів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчора, 23 вересня, мистецьке об’єднання «ART people» презентувало виставку «Дозвілля». Головним чином на ній представлені роботи івано-франківських митців аматорів, а також вперше свої роботи у Івано-Франківську представляє львівський майстер художньої вишивки.

За словами одного з організаторів Андрія Волика, унікальність виставки полягає в тому, що для авторів робіт мистецтво не є ані професією, а ніспособом заробітку. Ним вони займаються у вільний від роботи час, тобто під час дозвілля. Саме тому так і називається виставка.

Більшість учасників свої роботи демонструють широкому загалу вперше. У свою чергу, організатори сподіваються, що це дасть їм поштовх та натхнення, аби продовжувати займатись мистецтвом. Можливо, саме ця виставка відкриє нові імена в мистецькому середовищі Івано-Франківська.

Засновниками «ART people» є випускники івано-франківської «Школи мистецтв» від ГО «Молодіжна мистецька формація «Форумс», яка вже не один рік навчає всіх бажаючих, незалежно від віку та вмінь – творити.

Відкриття виставки відбудеться о 18.00 у фортечній галереї «Бастіон».

А у середу, 25 вересня, у галерею завітають брати Капранови із музичною програмою “Дзен.ua”.

До списку новин