загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні майже 3 мільйони пенсіонерів працюють

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Звісно, це доволі сумна статистика. І вона аж ніяк не додає позитивних акцентів до іміджу держави.Чому українським пенсіонерам доводиться працювати і яку роботу їм пропонують?

Здебільшого, через невелику пенсію люди змушені шукати додаткового заробітку. Для пенсіонерів престижні вакансії у нашій країні, на жаль, закриті.

Як наголошують спеціалісти, пенсіонери на ринку праці є активною групою. Роботодавцям за віком і за статтю заборонено обмежувати будь-які пропозиції роботи. конкуренція для пенсіонерів при пошуку роботи висока - на одну вакансію 2-3 людини.

Переважна більшість вакансій для таких людей: охоронці, вахтери, начальники складів, для жінок - няні, помічниці по господарству, медсестри.

З іншого боку, пенсіонери, які мають кваліфікацію, освіту, можуть зберегти свою роботу або навіть змінити її на іншу або в іншій сфері. У будь-якому випадку, при пошукові роботи, пенсіонери повинні бути ініціативними, підготувати хороше резюме, якщо вони прагнуть хорошої роботи із відповідною зарплатнею. Тоді роботодавець повірить, що людина не закинула себе, а весь час розвивається.

До списку новин