загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Російське ТБ невтомно крутить жахи про Україну: Повний крах і неминуча загибель

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

По державному центральному телебаченню Російської Федерації показали сюжет, в якому прогнозовано крах України в разі підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Російські журналісти назвали "неомазепизмом" євроінтеграційний курс України, пише "ЛІГАБізнесІнформ".

На їх думку, Росія є єдиною державою, яка готова безкорисливо допомагати Україні. Журналісти спробували представити Москву рятівником України від "неминучої загибелі".

Варто зазначити, що автором програми, в якій був показаний сюжет, є Дмитро Кисельов. Він вже не раз готував сюжети про "катастрофічне становище України". Телеведучий брав участь у круглих столах руху "Український вибір" Віктора Медведчука.

Крім того, раніше Кисельов в одній з програм заявив: "Янукович, як ошпарений, навіть не залишившись на запланований нічліг, під ранок полетів геть. Справи у нього погань - лякають вже скрізь - і з Заходу, і зі Сходу, а можливості у Києва гідно зробити гідний вибір все менше".

До списку новин