загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Наближається Міжнародний день людей похилого віку – 1 Жовтня.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ми вшановуємо наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які пройшовши крізь голодомор, репресії, жахіття війни та фашистської окупації, відстояли свободу Батьківщини, мужньо витримали неймовірний тягар того лихоліття та виховали гідних нащадків.

Наш обовязок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними і головненаповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любовю.

Всі, хто сповідує ідеї милосердя і гуманізму, усвідомлюють, що будь яка держава не в змозі задовольнити потреби усіх знедолених, якщо до цього не докладе зусиль громадськість, а вірніше, кожен із нас.

Звертаємось до людей доброї волі, до всіх, для кого чужої біди не буває, людей співчутливих, розумних і щедрих: допоможіть всім людям похилого віку відчути, що ви їх шануєте, любите, поважаєте. Допоможіть і словом, і справою.

Можливо ця Ваша допомога буде незначною, але головне, що Ви взяли участь, що Ви особисто підтримуєте цю благодійну акцію.

Просимо Вас ще раз переглянути свої можливості щодо надання допомоги в натуральній формі (одяг, взуття, продукти харчування, ліки тощо).

Доброта, милосердя, співчуття. Споконвіку цінувалися вони над усі людські якості, не втратили вони своєї цінності і нині, адже торкнутися серцем чужої біди означає зробити її своєю і обов’язково допомогти.

З 29 вересня до 5 жовтня – День відкритих дверей у стационарному відділенні с. Золота Балка.

Звертаємось до Вас з проханням провідати стареньких зарадити добрим словом і не забути про святкові подарунки. Хай День людей похилого віку зігріє їх добром і ласкою.

Покинутих людей не кинь на призволяще,

 

згадай, який ти скарб для них несеш,

 

згадай про тих, кому сьогодні важче,

 

тобі не легше стане, але все ж…”,

Леся Українка

Щиро дякуємо Вам за допомогу і розуміння.

До списку новин