загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Житомирі обговорювали заходи підтримки людей з особливими потребами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

24 вересня відбулося засідання комісії з питань соціального захисту інвалідів, пенсіонерів та ветеранів, що утворена при громадській раді Житомирської обласної державної адміністрації. У її роботі взяли участь голова громадської ради Леонід Антонюк, заступник голови Василь Козел, голова комісії з питань соціального захисту інвалідів, пенсіонерів та ветеранів Ярослав Возний, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Василь Павлюк та члени громадських організацій.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Відкриваючи захід, голова громадської ради Леонід Антонюк коротко проаналізував роботу різних комісій при цій структурі та повідомив дату наступного засідання громадської ради, яке відбудеться 26 вересня. Він також наголосив на тому, що подібні зустрічі є доброю нагодою для того, аби обговорити ряд важливих питань, але члени громадської ради мають докласти усіх зусиль, щоб ці засідання були результативними. Леонід Олександрович порадив усім добре ознайомитися із Законом України «Про звернення громадян» та використовувати його норми на практиці, а якщо вони виявляться недієвими чи їх буде недостатньо для того, аби відстояти законні права та інтереси громадян, то тільки тоді порушувати ці проблеми на заходах і приймати рішення щодо конкретних дій.

Головною темою засідання комісії з питань соціального захисту інвалідів, пенсіонерів та ветеранів стало обговорення питання, пов’язаного із виділенням земельної ділянки для будівництва центру іпотерапії. Усі присутні висловили сподівання на позитивне вирішення цієї проблеми, адже керівництво області всіляко сприяє тому, аби діти з обмеженими фізичними можливостями змогли успішно інтегруватися в суспільство та відчути себе повноцінними у середовищі однолітків.

Найбільше зацікавлення усіх учасників заходу викликала доповідь заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Василя Павлюка. Він зазначив, що це засідання має особливе значення з кількох причин. По-перше, сьогодні на Житомирщині проживає майже п’ять тисяч дітей-інвалідів, які постійно потребують підтримки та допомоги. По-друге, саме 24 вересня відбулося засідання Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй, на якому обговорювалося питання, пов’язане із соціальним захистом людей з інвалідністю. І по-третє, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» у Житомирській області керівники багатьох відомств докладають максимум зусиль для того, аби кожна дитина отримала всебічний розвиток, а діти з особливими потребами були забезпечені необхідними засобами реабілітації.

Василь Павлюк позитивно оцінив роботу Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, в якому зараз лікуються 15 дітей. Він наголосив, що цей заклад має сучасне обладнання, а його працівники – це висококваліфіковані фахівці. Центр може надавати якісні реабілітаційні послуги дітям віком від 2 до 18 років.

Головним завданням свого відомства Василь Павлюк вважає інформування якомога ширшого кола громадськості про доступні можливості, якими можна скористатися вже сьогодні. З цього приводу він звернув увагу присутніх на те, що до департаменту праці та соціального захисту населення звернувся директор Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства із проханням поширити інформацію про послуги, які воно надає. Справа в тім, що наразі підприємство фінансується на належному рівні, але люди сюди не приходять. При цьому, Василь Павлюк запевнив, що усі, хто звернеться до його відомства, зможуть отримати направлення на виготовлення на підприємстві ортопедичного взуття або протезу.

Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення також відзначив прогрес із реалізацією в області проекту соціального таксі. Сьогодні, завдяки сприянню товариства Червоного Хреста, міста Коростень та Житомир отримали спеціально оснащені автомобілі для перевезення людей із обмеженими фізичними можливостями.

На закінчення свого виступу Василь Павлюк зазначив, що успішної реалізації політики держави в соціальній сфері вдається досягти завдяки співпраці влади, небайдужих людей, які займаються благодійністю та пересічних громадян, що повідомляють про проблеми та прагнуть відстоювати свої права.

Підбиваючи підсумки засідання комісії з питань соціального захисту інвалідів, пенсіонерів та ветеранів, її голова Ярослав Возний резюмував, що усі проблеми, які обговорюються на засіданнях громадської ради будуть вирішені, якщо представники громадськості знатимуть чинне законодавство та підтримуватимуть відкритий діалог та обмін досвідом.

До списку новин