загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці стали менше заробляти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Розмір середньої зарплати в Україні в серпні впав майже на 4% - з 3429 грн. до 3304 грн. Такі дані наводить Державна служба статистики.

За даними Держстату, скорочення заробітних плат громадян було зафіксовано у всіх регіонах України, окрім Севастополя. Тут оклади навіть зросли - на 16 грн. Лідерами серед областей щодо зниження зарплат стали Вінницька (майже на 8%), Кіровоградська (6,5%) і Черкаська (майже 6%) області.

Найбільшу заробітну плату очікувано отримують у Києві. Тут середній оклад становить приблизно 5035 грн, найменше заробляють жителі Тернопільської області -. В середньому 2404 грн.

Нагадаємо, щоб забезпечити обіцяні зарплати до € 1000 і пенсії у € 500, міністр соціальної політики Наталія Королевська планує введення податку на безробіття. Про це заявив народний депутат фракції «Батьківщина», член Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Андрій Павловський.

До списку новин