загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Горлівський пенсіонер сконструював робота з людський зріст

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Алюмінієвий робот заввишки 176 сантиметрів і вагою більше 20 кілограмів був сконструйований в одній з приватних майстерень Горлівки. Художник- конструктор Євген Пастухов на час запозичив цінний експонат Горлівському театру ляльок , і тепер маленькі поціновувачі та їх дорослі батьки можуть зробити фото на пам'ять.

Ті з нас , хто дивився Зіркові війни , напевно , уявляли, як здорово було б мати вдома власну високотехнологічну машину . Абсолютно приголомшливу разову ручну роботу з алюмінію представив майстер Євген Пастухов . Чоловік тривалий час працював у лабораторії естетики Горлівського машинобудівного заводу , в Донецькому художньо -виробничому комбінаті , а також виконував замовлення в оформленні інтер'єрів і міської реклами . Зараз Євгену Євгеновичу 69 років. Він вже 9 років як на пенсії. І щоб не сидіти , склавши руки , він вирішив сконструювати робота з підручного матеріалу :

- По телевізору я кілька разів подивився про художника -конструктора , який виготовляв роботів висотою 20 см. зі старих дитячих іграшок і загорівся ідеєю створити щось подібне. У мене не було думки робити багато виробів на продаж , достатньо було створити одну роботу , але стоїть . За все життя у мене назбиралося багато обрізків з алюмінію , стали в нагоді дві газові колонки , що прийшли в непридатність, і запчастини від пральних машин , які мені віддали родичі з Росії. Скріпити матеріал було нескладно: за допомогою молотка , заклепок і болгарки , - розповів майстер .

Коли робота була завершена , вона зайняла головне місце на відкритому майданчику у дворі і всі гості звертали на неї увагу:

- Сусіди , колеги , друзі і навіть співробітники міськгазу фотографувалися з ним на пам'ять. Я вирішив , що він повинен приносити користь , і було б непогано використовувати комерційний потенціал машини у благодійних цілях.

Віднедавна диво-машина прикрашає хол театру ляльок , і всі бажаючі можуть доторкнутися до трансформеру . Він виглядає дійсно захоплююче : «тіло» з великих деталей побутової техніки , з використанням шпінгалетів , всіляких пружинок , шахтних ламп , душового шланга , ручок звукопідсилювачем і антен . Переміщається робот за допомогою роликів , рівновага підтримується завдяки встановленим противаги в . На додаток до нього йде майже галактичне зброю , вагою більше 7 кілограмів.

У приміщенні театру ляльок робот пробуде ще кілька місяців.

До списку новин