загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Луганську винайшли двигун, що працює на повітрі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Луганську пенсіонер інженер-механік Юрій Любченко винайшов пристрій, здатний перетворити будь-який двигун на механізм, що працює буквально на повітрі. Сам винахід є поки що лише на папері, проте, конструктор вже виготовляє перші окремі деталі й обіцяє, що до кінця року повністю створить прототип.

"Двигун для мого пристрою підходить абсолютно будь-якій, будь то від машини або навіть літака, – сказав виданню "Сегодня.ua" винахідник Юрій Любченко. – Суть ідеї проста: мотор трохи переробляється і на нього ставиться моя повітряна установка. У результаті двигун працює практично від повітря, при цьому ККД збільшується у багато разів. Наприклад, якщо потужність двигуна "Жигулів" десь 90 кінських сил, то після поліпшення він стає потужнішим у рази".

Природно, всіх своїх секретів винахідник не розкриває, поки не отримає патент на винахід.

"Фактично двигун залишається працювати за принципом технології внутрішнього згорання, лише функціонує він від стискування повітря. Пригадаєте, коли ви накачуєте повітря за допомогою велосипедного насоса – завжди відчуваєте, що метал сильно нагрівається. Ось і я використовую схоже явище. Стискується повітря, потім нагрівається до високої температури, майже 2000 градусів, а далі справа техніки", – пояснив Юрій Любченко.

Самою ідеєю пристрою пенсіонер "захворів" ще в 70-х роках, в надії створити щось настільки економічне, щоб кожен міг дозволити собі придбати подібний засіб пересування.

До списку новин