загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тернопільщина – область пенсіонерів?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Cтатево-віковий склад населення Тернопільщини в міжпереписний період розраховується тільки для постійного населення, яке на 1 січня 2013р. в області становило 1074,1 тис. осіб. Про це повідомили сайту Реально в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

У структурі населення області питома вага осіб старших вікових груп (65 років і старші) становить 15,3% (по Україні – 15,2%).

Рівень демографічного постаріння в сільській місцевості області значно вищий (18,5%), ніж у міських поселеннях (11,2%). Таке співвідношення по Україні становить відповідно 17,6% і 14,1%.

Серед регіонів України найвища частка осіб у віці 65 років і понад – у Чернігівській області (18,7%), найнижча – у Закарпатській (11,1%).

Станом на 1 січня 2013р. в області проживало 126 осіб у віці 100 років і старше (35 чоловіків і 91 жінка).

Галина Германська

До списку новин