загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волонтери-пенсіонери Полтавщини почали новий цикл навчань

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За 10 років підготовлено понад 600 волонтерів

Новий цикл занять школи волонтерів «Пенсіонерпенсіонеру» відкрився сьогодні у Полтавському обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни. Про це повідомили в Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА. Зокрема, начальник шпиталю Сергій Голубєв зазначив:

— Символічно, що заняття починаються у Міжнародний день людей похилого віку. За ці десять років ми підготували понад 600 волонтерів — і приємно чути слова подяки від тих, кому вони активно допомагають.

Десятиденні цикли занять проводять щоквартально. Літні люди отримують елементарні навички надання медичної допомоги, певні юридичні знання, спілкуються з працівниками соцзахисту. Одне слово, намагаються зробити все, щоб їхні слабші здоров’ям ровесники могли розраховувати на кваліфіковану підтримку.

Голова обласного волонтерського центру «Пенсіонер» Віра Чазова нагадала присутнім «правила життя» в похилому віці, зарядивши їх оптимізмом, який вони мають передати своїм підопічним.

Олеся КРОШИНА

До списку новин